Zapowiedzi na 2017 rok

4 stycznia 2017 r.

Mamy początek roku, dlatego czas najwyższy na podzielenie z Wami naszymi planami.

Znów powstanie mnóstwo gier, a my będziemy polować na najciekawsze tytuły!

A oto nasza hot lista polskich nowości:

1. ULM
image
Ulm to bardzo ciekawa klasyczna eurogra. Wcielimy się w niej w rolę XVI-wiecznych mieszkańców Ulm, postaramy się przyczynić do rozwoju tego miasta i zechcemy jak najlepiej zapisać się na kartach jego historii.
Liczba graczy: 2-4
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 75 minut

 

2. TRAJAN
image
W tej grze przeniesiemy się do starożytnego Rzymu, gdzie będziemy się bić o wpływy polityczne, handlowe i jak najlepszy rozwój militarny. Wiele dróg prowadzić będzie do zwycięstwa, ale wygra tylko ta osoba, która nie tylko starannie rozplanuje swoje akcje, ale również uważnie obserwować będzie swoich przeciwników.
Liczba graczy: 2-4
Wiek: od 12 lat
Czas gry: 90-120 minut

 

3. WIELKA UCIECZKA
image
Polska edycja gry Cartagena, bardzo znanej gry rodzinnej. W tej grze piraci uciekają z lochów i biegną do łodzi. Nie wszyscy jednak znajdą tam dla siebie miejsce...
Liczba graczy: 2-5
Wiek: od 8 lat

 

4. GRA O TRON: ŻELAZNY TRON
image
Gra umiejscowiona jest w świecie znanym z serialu HBO... Kierować będziemy jednym z Wielkich Rodów Westeros. Walka, spiski, blef... wykorzystamy każdy sposób aby zdobyć Żelazny Tron.
Liczba graczy: 3-5
Wiek: od 18 lat
Czas gry: 30-60 minut

 

5. KOSMICZNE SPOTKANIA
image
Legendarna gra, która w tym roku zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Wcielimy się w niej w dziesiątki ras kosmitów, prowadzić będziemy galaktyczne wojny i zawierać będziemy bardzo kruche sojusze...
Liczba graczy: 3-5 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: 60-120 minut

 

6. ADRENALINA
image
Jest to gra taktyczna, w której będziemy strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać. Ciekawe jest to, że zabici przeciwnicy nie będą tak do końca martwi...
Liczba graczy: 3-5 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 60 minut

 

7. DOMEK NA DRZEWIE
image
Jest to polska wersja "Best Treehouse Ever", która z pewnością podbije serca graczy. Tak jak sugeruje tytuł, będziemy budować nasz wymarzony domek na drzewie, ale z rozwagą, aby domek nie przechylił się na żadną ze stron.
Liczba graczy: 2-4
Wiek: od 8 lat

8. OCALENI
image
Świat po wojnie nuklearnej, a my wcielamy się w przywódców plemion. Będziemy się starać o jak najlepsze rozwinięcie naszego plemienia, aby po 6 dniach (rundach) udowodnić, że zasługujemy na ocalenie.
Liczba graczy: 1-4
Wiek: od 14 lat
Czas gry: 25-100 minut

 

9. ŻYRAFOMETR
image
Nowa imprezowa gra o walorach edukacyjnych. Podczas rozgrywki będziemy musieli zdecydować które z widocznych wydarzeń/faktów ma największą i najmniejszą liczbę. Jeśli nam się uda, zdobędziemy kryształ. Jeśli zbierzemy ich siedem, wygramy grę!
Liczba graczy: 2-8
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 30 minut

 

10. GRA NA EMOCJACH
image
Kolejna gra imprezowa, która wywoła sporo.... emocji. Jej premiera zaplanowana jest na 1 lutego, dlatego gra powinna sprawdzić się już w Walentynki, o ile nie zechcemy ich spędzić z drugą połówką:) Gra może Was zaskoczyć i nie jest to żadne romansidło...
Liczba graczy: 3-10
Wiek: od 10 lat

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie