Nowości, plany i nasze akcje #2

2 grudnia 2017 r.

Nie zwalniamy tempa! W najbliższym czasie znów wiele się wydarzy, dlatego też chciałbym Wam podpowiedzieć na co możecie liczyć w nadchodzącym tygodniu.

1. 5 grudnia to Dzień Darmowej Dostawy - będzie i taka w sklepie Gronek! W opcji z kurierem DPD, każde zamówienie złożone do godz. 18 będzie mogło dotrzeć na miejsce już w następnym dniu, jako prezent na Mikołajki :)

2. Dwa tygodnie przed czasem (w planach był 14 grudnia) przybyły dwie premierowe gry wydawnictwa Black Monk: Gwiezdny Fluxx oraz Dobry, zły i Munchkin. Tej drugiej gry nie trzeba nikomu przedstawiać - świetna karcianka z potężną dawką humoru, tym razem w klimacie Dzikiego Zachodu. Gwiezdny Fluxx to inna wersja gry karcianej Fluxx, w której wszystko bardzo szybko się zmienia... Gwiezdny Fluxx fajnie wpisuje się w kosmiczny klimat zbliżającej się premiery kolejnej części Gwiezdnych Wojen... Obie gry, choć są totalnie różne, polecam.

image              image

3. Nowości, nowości, nowości... Przede wszystkim, będą to trzy duże gry Galakty, z których jedna dopiero co pojawiła się na polskim rynku. Mowa o takiej oto pozycji: Gra o Tron Catan: Braterstwo Straży! Takie połączenie jest ciekawe i zarazem odważne, dlatego też chętnie sprawdzę tę grę. Pewien niesmak może jednak budzić cena tej gry: SCD to aż 299,90 zł i choć w sklepie Gronek będzie o wiele niższa, to i tak wiele osób zadaje sobie pytanie czy warto (dla miłośników Catana i Gry o Tron nie będzie jednak mieć to chyba aż tak wielkiego znaczenia). Więcej będzie można powiedzieć po pierwszych rozgrywkach...

image

Druga nowa gra w sklepie, ale znana już i ceniona wśród graczy to: Posiadłość Szaleństwa (2 edycja). Jest to pozycja przede wszystkim dla miłośników rozwiązywania zagadek, mrocznego klimatu i tych, którzy lubią posiedzieć odrobinę dłużej przy planszy. Do tej gry będziecie potrzebować specjalnej aplikacji - na szczęście darmowej.

image

Tak jak już wspomniałem, zbliża się premiera VIII części Gwiezdnych Wojen - Ostatni Jedi. Nie mogło więc zabraknąć gry w tym klimacie! Padło na najbardziej cenioną, znajdująca się aktualnie na 5 miejscu światowego rankingu BGG grę Star Wars: Rebelia!

image

4. Otrzymałem ostatnio wiele fajnych podpowiedzi związanych zarówno z prowadzeniem sklepu, jak i tzw. "asortymentem". Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, będzie większy wybór koszulek na karty wydawnictwa Rebel. W tym momencie w hurtowni nieco pustawo, więc nie będzie wszystkich rozmiarów, ale mimo to spodziewajcie się dużego wzmocnienia w tej kategorii. Postaram się też systematycznie uzupełniać opisy gier o wskazówki odnośnie wspomnianych koszulek na karty.

5. W nadchodzącym tygodniu wraca do nas wiele gier (głównie te, które wykupiliście podczas akcji Black Friday i Cyber Monday, ale nie tylko...). Powroty zaliczą:

Pandemic Legacy - 2 sezon

Listy z Whitechapel

Wojna o Pierścień

Gra o Tron

Catan - rozszerzenie dla 5/6 graczy

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie